Reklama

Kuzaja czeka operacja?

W związku z poważną kontuzją kręgosłupa, lider zespołu Subaru Polland Rally Team, Leszek Kuzaj nie wystąpi w 65 Rajdzie Polski rozgrywanym w Mikołajkach w dniach 6-8 czerwca 2008.

- Niestety wypadek, jakiemu uległem podczas przygotowań do Rajdu Vogelsberg był poważniejszy w skutkach niż się początkowo wydawało. Kręgosłup nie przestał boleć i pojawiły się inne dolegliwości związane z kontuzją. Jestem po pierwszej serii badań i obecnie czekam na kolejną. W przyszłym tygodniu zapadnie decyzja o ewentualnej operacji. Lekarz kategorycznie zabronił mi startów w najbliższym czasie - powiedział Leszek Kuzaj.

W barwach zespołu Subaru Poland Rally Team pojedzie młody kierowca ze Szwecji - Patrik Flodin wraz ze swoim pilotem Goranem Bergstenem.

Reklama

- Uważam, że Patrik jest bardzo szybkim kierowcą, mającym duże doświadczenie w jeździe po odcinkach szutrowych. Z pewnością będzie godnie reprezentował nasz zespół w Mikołajkach - dodał.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Czekaj | team | leszek kuzaj | kuzaj | operacja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy