Reklama

Kościuszko będzie promował Kraków

Kierowca rajdowy Michał Kościuszko podobnie jak w 2010 roku tak i w tym będzie promować Kraków. W środę została podpisana umowa w tej sprawie.

"To wspaniałe uczucie móc po raz kolejny reprezentować swoje rodzinne miasto" - powiedział dziennikarzom zawodnik.

Jak dodał prezydent Krakowa Jacek Majchrowski prowadzone są negocjacje w tej sprawie z innymi krakowskimi sportowcami, w tym z siostrami Radwańskimi (promowały miasto w ubiegłym roku).

Według umowy na samochodzie oraz kombinezonie zawodnika umieszczone zostanie logo miasta (będzie też uczestniczyć w niektórych imprezach organizowanych przez władze Krakowa). Wartość umowy to 50 tys. euro.

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w mistrzostwach świata, w tym roku wystąpi w rywalizacji samochodów produkcyjnych PWRC. Wicemistrz świata JWRC z 2009 roku, teraz będzie jeździł Mitsubishi Lancerem Evo X przygotowanym przez czołowego europejskiego tunera RalliArt, który w dwóch ostatnich latach triumfował w PWRC.

Reklama

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kraków | kierowca rajdowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy