Reklama

Dziwna śmierć w Bydgoszczy

Dzisiaj około godziny 8 rano na ulicy Focha w Bydgoszczy doszło do wypadku.

Autobus PKS jadący z Łochowic do Bydgoszczy wjechał na chodnik i potrącił dwie kobiety. Niestety, mimo udzielenia pierwszej pomocy przez zespół karetki pogotowia, jedna z poszkodowanych - 75-letnia kobieta zmarła.

Druga kobieta , po udzieleniu jej pomocy medycznej nie wymagała hospitalizowania. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Kierowca autobusu był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Do celów procesowych zabezpieczony został autobus marki Volvo, którego ekspertyza, być może, pomoże wskazać winowajcę.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: autobus | nie żyje

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy