Reklama

"Dzikie" land rovery?

Tajemnicza skrzynia z napisem "Dzikie zwierzęta", z której dochodziły ryki lwów, wywołała duże zamieszanie w pewnym niemieckim mieście, zanim okazało się, że całe zajście było częścią zaplanowanej wcześniej kampanii reklamowej, podała agencja informacyjna Reuters, powołując się na przedstawicieli niemieckiej policji.

Skrzynia znajdowała się w samym centrum miasteczka, a ludzie myśleli, że w środku są prawdziwe lwy - powiedział rzecznik policji z miasteczka Darmstadt w południowo-zachodniej części Niemiec. Ryki lwów były bardzo głośne. Wiele osób było naprawdę bardzo przestraszonych.

Pewne dwie kobiety ostrożnie zbliżyły się jednak do skrzyni, aby przez niewielką szparę sprawdzić co było wewnątrz, jednak zamiast rozjuszonych bestii zobaczyły materiały video promujące auta marki Land Rover, a dodatkowo nagrano tam fragmenty filmu przestawiającego ryczące lwy. Rzeczniczka firmy Land Rover powiedziała Reutersowi, że kampania reklamowa prowadzona była już od kilku miesięcy i jak do tej pory okazała się sporym sukcesem. (Samar)

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy