Reklama

Dwa lata gwarancji na BMW

Koncern BMW Group, zgodnie ze zmianami legislacyjnymi dotyczącymi przepisów związanych z gwarancją obowiązującymi w Unii Europejskiej, z dniem 1 stycznia 2002 roku, wprowadza nowe warunki gwarancji na pojazdy BMW, części zamienne oraz akcesoria. W przypadku produktów BMW zmiany te obowiązują już od 1 listopada b.r.

Oznacza to, że wszyscy Klienci nabywający po 1 listopada 2001 nowy pojazd, części zamienne bądź akcesoria otrzymują prawo do dwuletniej gwarancji na w/w produkty - bez ograniczeń przebiegu - licząc od daty dostawy. Kryterium decydującym o prawie do dwuletniej gwarancji jest data zawarcia kontraktu. Rozszerzenie praw gwarancyjnych nie pociąga za sobą wzrostu cen na oferowane przez BMW Group produkty.

Pomimo, że Polska nie należy jeszcze do grona państw Unii Europejskiej, koncern BMW Group podjął decyzję o objęciu rynku polskiego analogicznymi regulacjami prawnymi jak w przypadku EU. Oznacza to, że Klienci dokonujący zakupu w Polsce, nabywają takie same prawa w zakresie gwarancji jak państwa członkowskie EU.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: akcesoria | koncern | części zamienne | BMW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy