Reklama

Czego pragną kobiety?

Gdyby to kobiety miały sprawić sobie motoryzacyjny prezent z okazji obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet, najchętniej kupiłyby opla corsę.

Być kobietą... i jeździć autem

Reklama

Nasz internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych - mobile.interia.pl zapytał Polki o to, jakim samochodem chciałby jeździć najbardziej.

Liderem wymarzonych przez panie pojazdów okazała się właśnie corsa. To właśnie w tym aucie 4% wszystkich kobiet widziałoby się najchętniej. W dalszej kolejności na liście samochodów, które kobiety kupiłyby najchętniej znalazły się także: volkswagen golf (3%), toyota yaris (3%), volkswagen polo (3%). Wskazania Pań pokazują, że kierują one swoją uwagę w stronę aut małych, powszechnie uznawanych za kobiece.

Preferencje pań co do wymarzonego auta, uzależnione są także od ich wieku i miejsca zamieszkania. Zaskoczeniem może być fakt, że największą popularnością najmłodszych Polek (15-24 lata) cieszy się ford mondeo. Najstarsze zaś (55-70 lat) wskazywały zwycięzcę - opla corsę.

Różne są także upodobania pań ze względu na miejsce zamieszkania. Kobiety mieszkające na wsi, najczęściej kupiłyby volkswagena golfa, zaś panie z dużych miast (powyżej 500 tys. mieszkańców) zasiadłyby za kierownicą toyoty corolli.

Marka kobiety

Największą popularnością wśród pań, jeśli chodzi o marki, cieszy się Volkswagen. Zakupem aut tego producenta zainteresowanych jest 13% respondentek.

W pierwszej trójce znalazł się także Opel 10% oraz Toyota 8%. Najmłodsze panie (15-24 lata) najchętniej prowadziłyby auta marki Peugeot (17%). Z kolei najstarsze (55-70 lat) wybrałyby Opla (10%). Mieszkanki dużych miast (powyżej 500 tys. mieszkańców) na ulice wyjechałyby Toyotą, a kobiety mieszkające na wsi - Audi.

Przezorna zawsze ubezpieczona?

Kobieta jest gotowa na wiele poświęceń, by zrealizować swoje marzenia. Aby jednak zakup wymarzonego modelu nie wiązał się z nieoczekiwanymi problemami, mobile.interia.pl radzi paniom, szukającym auta przez Internet, jak zrobić to z głową. O czym zatem pamiętać kupując samochód przez Internet?

1) dokładnie sprecyzuj swoje oczekiwania, określ takie parametry jak marka i model, rok produkcji, przedział cenowy, rodzaj paliwa. To zawęży zakres poszukiwań i oszczędzi Twój czas;

2) nigdy nie zgadzaj się na jakiekolwiek przedpłaty;

3) pamiętaj o tym, że dokumenty przesyłane drogą elektroniczną można łatwo sfałszować. Nie ufaj im bezgranicznie!

4) z dystansem traktuj maile zawierające prośbę podania poufnych danych (numer karty kredytowej, numeru konta, czy kodu rozliczeniowego.

Panie pragnące sprawić sobie motoryzacyjny prezent z okazji Dnia Kobiet z pewnością znajdą go wśród ponad 1,4 miliona ogłoszeń w naszej bazie mobile.interia.pl. Te, które chciałyby spełnić swoje marzenia i kupić najbardziej popularnego opla corsę, znajdą ponad 17 000 ofert tego modelu. Życzymy zatem owocnych poszukiwań i szerokiej drogi!

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Volkswagen | Auta | motoryzacyjny | prezent | 8 marca | Czego pragną kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy