Reklama

Czarna seria porsche boxstera

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Porsche wprowadza limitowaną do 1911 sztuk serię carrery - black etition. Teraz przyszła pora na model boxster.

Niemiecki producent chce zaoferować swoim klientom 987 egzemplarzy limitowanej serii black edition. Podobnie jak w przypadku carrery - samochody dostępne będą wyłącznie w czarnym kolorze. Czarne są również 10 ramienne felgi, których wzór zapożyczono z boxstera spyder, a nawet pałąki za fotelami. Kolor ten dominuje również we wnętrzu, które w tym przypadku jest kompletnie wyposażone. Lista opcji "black edition" ogranicza się w zasadzie do foteli całkowicie pokrytych skórą i ceramicznych hamulców.

Reklama

Za napęd auta odpowiada 3,4 litrowy bokser o mocy 320 KM. Jednostka dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 370 Nm. W stosunku do bazowego modelu moc i moment wzrosły więc o 10 KM i 10 Nm. Samochód przyspiesza do 100 km/h w 5,2 sekundy i potrafi rozpędzić się do prędkości maksymalnej 276 km/h.

Za boxstera w wersji black edition zapłacić trzeba 63,404 euro. Auta pojawią się w salonach już w marcu.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | Black | Porsche Boxster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje