Reklama

Autokar wjechał w wysepkę ronda. 14 osób rannych

14 osób zostało lekko rannych w wypadku autokaru, który wydarzył się w piątek rano w Grębowie k. Tarnobrzega na Podkarpaciu - poinformowali rzecznicy podkarpackich strażaków Marcin Betleja i policji Paweł Międlar.

Autokarem, łącznie z kierowcą, jechało 40 osób. Z nieznanych jeszcze przyczyn pojazd wjechał na wysoką wysepkę na rondzie w Grębowie, na drodze relacji Stalowa Wola-Tarnobrzeg.

"Najprawdopodobniej kierowca, który był trzeźwy, zbyt późno zauważył nowo rondo. Jazdę utrudniała także gęsta mgła" - powiedział rzecznik podkarpackiej policji.

Autokarem na wycieczkę do Częstochowy jechali licealiści z Zamościa. Obrażenie, których doznały poszkodowane osoby, są lekkie; przeważnie są to potłuczenia i otarcia. Jednak według rzecznika straży pożarnej, "oprócz 14 osób poszkodowanych, decyzją koordynatora medycznego akcji, na obserwację do szpitala w Tarnobrzegu trafili także pozostali uczestnicy wypadku". Po badaniach będą systematycznie zwalniani.(

Reklama

PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy