Reklama

202,2 km/h. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie podjęli pościg

57 punktów karnych zgromadził 25-letni mieszkaniec Białegostoku, który na motocyklu pędził 202,2 km na godzinę drogą z Wisły do Ustronia (Śląskie). Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

Rzecznik policji w Cieszynie Rafał Domagała poinformował, że funkcjonariusze drogówki, którzy patrolowali popularną "wiślankę", zauważyli pirata na motocyklu yamaha. "Jechał 166 km na godzinę w miejscu, gdzie prędkość była ograniczona do 70. Mundurowi próbowali go zatrzymać, ale zaczął uciekać. Policjanci w nieoznakowanym radiowozie podjęli pościg" - powiedział Domagała.

Reklama

Zdaniem policji uciekinier popełnił kilkanaście wykroczeń: zgromadził aż 57 punktów karnych. Wideorejestrator w ścigającej go vectrze w Ustroniu wskazał w pewnym momencie prędkość 202,2 km na godzinę.

Policjanci zatrzymali motocyklistę przed skrzyżowaniem, gdy przyhamował na czerwonym świetle. "Yamaha została odholowana na lawecie na policyjny parking. Pirat, który nie posiadał uprawnień do prowadzenia motocykla, za rażące naruszenia przepisów odpowie przed sądem" - powiedział rzecznik cieszyńskiej policji.

Poniżej film, jaki otrzymalismy od policji z Cieszyna.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje