Reklama

107 volvo do Bangkoku

Volvo Truck&Bus Thailand Co. Ltd dostarczy poprzez swojego dealera, firmę Cherdchai Motor Sales, 107 autobusów przewoźnikowi z Bangkoku w Tajlandii. Firma The Transport Company Ltd zamówiła autobusy Volvo B12 w konfiguracji międzymiastowej i turystycznej. Za budowę nadwozi autobusów odpowiada Cherdchai Industries z Nakorn Ratasima w Tajlandii.

Podwozia Volvo B12 montowane są w Tajlandii przez firmę Thai Swedish Assembly. Jest ona własnością Volvo Car Corporation i zajmuje się montażem samochodów osobowych, ciężarówek i podwozi autobusowych.

Autobusy wyposażone są w silnik D12B o mocy 340 KM i automatyczną skrzynię biegów Allison 5B500 z wbudowanym retarderem. Autobusy międzymiastowe mają 42 miejsca siedzące dla pasażerów, autobusy turystyczne mają 24 siedzenia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bangkok | autobusy | volvo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy