Reklama

Nowy numer OFF ROAD PL

W kioskach pojawił się nowy numer OFF ROAD PL Magazyn 4x4.

Znajdziecie w nim między innymi:

Reklama

Test: Ford Ranger 2.5 TDCi Limited Double Cab 4x4

W naszym teście sprawdzamy, ile użytkowości tkwi w stylistycznie spokojnym Fordzie Rangerze i jaka to jest użytkowość.. Na ile samochód ten, jak większość kupowanych obecnie pick-upów, służyć może do reprezentowania firmy, a na ile, zgodnie z przeznaczeniem, do ciężkiej pracy.

Albańskie ścieżki: Samotnie Oplem Fronterą

Relacja z wyprawy, do miejsca, które dla większości ludzi jest "czarną dziurą na mapie Europy". Przekonujemy, że do Albanii można nie tylko pojechać, ale wrócić cało i do tego świetnie się bawić.

Test: Can-Dam DS. 450 EFI

Kanadyjczycy próbują przełamać japońską dominację w kategorii quadów klasy 450 ccm. Czy im się to uda z pomocą nowego Can-Am DS 450 EFI?

Na każdą drogę: Mitsubishi Outlander DI-D Instyle

Mitsubishi Outlander nie ma wielkich możliwości terenowych, ale na szczęście nie ma też takich ambicji. Są jednak miejsca, w które wjedzie bez większego problemu.

Trudno zrozumieć: Fiat Sedici 1.9 Multijet Emotion - Suzuki SX4 1.6 GS

Fiat Sedici i Suzuki SX4 to w zasadzie ten sam samochód. Różnic jest niewiele, a te, co są, bardzo trudno zrozumieć...

Łopata nie tylko do off-roadu

Sezon zimowy jest już wprawdzie "na wylocie", jakkolwiek warto zapoznać się z testem łopat śnieżnych. Choćby na przyszłość.

Tiguan Expedycja Maroko

Weź ciepłą odzież i kąpielówki - tak organizator opisał rzeczy niezbędne do zabrania na tajemniczą ekspedycję. Wyprawa ta miała być banalnym zebraniem materiałów do przyszłego artykułu o Volkswagenie Tiguanie, a okazała się niespodzianką i przygodą. Przeżywszy ją, uchylam lekko drzwi do egzotycznego Maroka.

OFF-ROAD PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 4x4 | Off | off road | off-road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama