Reklama

Tragedia. Kawasaki w BMW

Kolejna tragedia motocyklisty. Na trasie 73 w Żabcu, gm. Pacanów, doszło do tragicznego wypadku.

W zderzeniu kawasaki z samochodem osobowym BMW zginął 21-letni kierowca jednośladu, a 3 osoby zostały ranne.

Kierowca motocykla zmarł podczas reanimacji wykonywanej przez strażaków PSP i OSP oraz zespół Pogotowia Ratunkowego, jego pasażer w stanie bardzo ciężkim przetransportowany został helikopterem do szpitala na Czarnowie w Kielcach.

Siła uderzenia była tak ogromna, że auto wylądowało do góry kołami w przydrożnym rowie. Dwie kobiety podróżujące BMW odwieziono do szpitala. (źródło : Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach)

***

Policjanci z Jastrzębia Zdroju wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce 4 kwietnia, w którym śmierć poniósł 24-letni motocyklista. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 19-latek kierujący fordem focusem, podczas zmiany pasa ruchu, zajechał drogę prawidłowo jadącemu motocyklowi marki Yamaha. W wyniku tego manewru, 24-letni motocyklista zjechał na chodnik, uderzył w betonowy kosz na śmieci i kiosk. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pacanów | Kawasaki | tragedia | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy