Reklama

Motocyklista ukarany za... protest

200 złotych grzywny za protest przed bramkami płatnej autostrady A4 Kraków - Katowice.

Reporter RMF FM Maciej Grzyb dotarł do pierwszego motocyklisty ukaranego za domaganie się obniżenia opłat za przejazd tym odcinkiem.

Zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia skierowała na policję firma Stalexport, a wyrok wydał sąd grodzki w małopolskich Krzeszowicach.

21-letni Michał został obwiniony o to, że 31 lipca o godz. 18 zaparkował motocyklem przed bramkami autostrady. Wytknięto mu, że wyłączył silnik, zsiadł z motocykla i spacerował pomiędzy innymi pojazdami. To zdaniem policji i firmy Stalexport Autostrada Małopolska tamowało ruch. Policja i właściciel autostrady uważają, że wszyscy powinniśmy siedzieć na motorze te trzy godziny i czekać, aż dojedziemy do bramek - mówi 21-latek.

Reklama

Motocyklista nie zaprzecza, że zszedł z motocykla. Broni się jednak tym, że kilka miesięcy wcześniej miał poważny wypadek i trudno mu było tak długo wytrzymać w bezruchu. Uważam, że to jest nic innego jak mszczenie się na motocyklistach.

Ukarany mężczyzna planuje odwołać się od wyroku sądu.

Dziekujezaa4.pl

Tutaj film z blokady A4. Otrzymaliśy je od naszego czytelnika

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy