Reklama

Szef stawia na Niemca!

Szef Formuły 1 Brytyjczyk Bernie Ecclestone uważa, że tytuł mistrza świata wywalczy w tym roku Niemiec Sebastian Vettel.

"Stawiam na Vettela. Mógł zdobyć mistrzostwo świata w poprzednim sezonie. Jestem pewien, że stanie się to w tym roku. Startuje w znakomitym teamie Red Bull, który w pełni zasłużył, aby jeździł w nim najlepszy zawodnik świata" - powiedział 79-letni Ecclestone w wywiadzie opublikowanym w sobotnim wydaniu "Salzburger Nachrichetn". "Nie mam wątpliwości, że spore szanse ma po powrocie siedmiokrotny mistrz świata Niemiec Michael Schumacher. W dużym stopniu zależeć to będzie od nowego samochodu" - dodał Ecclestone przed prezentacją nowego bolidu teamu Mercedes, w którym partnerem 41-letniego Schumachera będzie młodszy o siedemnaście lat Nico Rosberg. Sezon rozpoczną zawody w Bahrajnie 14 marca.

Reklama

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy