Reklama

Mario Theissen: Nie poddajemy się

Szef BMW-Sauber, Mario Theissen potwierdził, że mimo planów wycofania się zespołu z Formuły 1 po zakończeniu obecnego sezonu, w kolejnych wyścigach drużyna ma zamiar nadal walczyć o jak najwyższe cele.

Obecny sezon nie jest zbyt udany dla ekipy Roberta Kubicy, która we wszystkich wyścigach zgromadziła zaledwie osiem punktów. Postawa zespołu miała znaczny wpływ na decyzję włodarzy BMW o wycofaniu teamu z Formuły 1, jednak Theissen zapewnia, że podczas zbliżającego się Grand Prix Europy zrobią wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej. - Oczywiście jesteśmy zawiedzeni, że kończymy naszą przygodę w tej ekscytującej rywalizacji - stwierdził. - W ciągu tych trzech lat udało nam się osiągnąć niezły poziom sportowy i mimo słabych startów w tegorocznej Formule 1, chcielibyśmy udowodnić, na co nas stać - dodał.

Reklama

Theissen przekonuje, że zespół nie zamierza pozostać w tyle za rywalami, jeśli chodzi o modyfikacje w bolidach. - Pracujemy, by w najbliższych miesiącach pokazać się z korzystnej strony i spełnić oczekiwania kibiców i nas samych - wyjaśnił. - Zarówno w Walencji, jak i Singapurze wprowadzimy do aut ulepszenia, które mamy nadzieję pomogą nam walczyć o jak najlepszą lokatę - dodał.

ASInfo/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje