Reklama

Samochód specjalnie dla mamy

Na salonie w Tokio Suzuki zaprezentuje kilka interesujących samochodów. Do najciekawszych należą P.X., Ionis, LC i Mom'a Personal Wagon.

P.X. to kompaktowy minivan o trzech rzędach siedzeń, z których dwa ostatnie mogą być oczywiście składane. Pojazd kierowany jest żyjących szybko rodzin, które lubią aktywnie spędzać wolny czas.

Z kolei Ionis to futurystyczny pojazd napędzany ogniwami paliwowymi, które umieszczone zostały pod podłogą. Stylizacja samochodu, dzięki proporcjonalnie poprowadzonym liniom przypomina opływającą wodę. Na pokładzie znalazł się m.in. system bezprzewodowego połączenia z internetem.

LC to mały, dwuosobowy pojazd. Jego stylistyka przywozi na myśl miejskie pojazdy z lat 70-tych ubiegłego wieku. Producent nie ujawnił na razie żadnych informacji na temat rozwiązań technicznych zastosowanych w tym pojeździe.

Ostatni z pojazdów intryguje przed wszystkim niezwykłą nazwą. Mom's Personal Wagon to samochód, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony dla mamy, która często wozi ze sobą dzieci. Stąd "uśmiechnięta" stylizacja przedniej części nadwozia, a także wiele udogodnień we wnętrzu - łącznie z odsuwanym przednim siedzeniem, co umożliwia dostęp do jadących z tyłu dzieci.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wagon | Pojazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje