Oceń swoje auto: Seat

Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. Po zebraniu sześciu i pół tysiąca opinii na temat aut m.in. Daewoo, Fiata, Skody, Peugeota, Citroena, BMW, Alfa Romeo, Nissana i

Samochody tej hiszpańskiej firmy zyskały w Polsce na popularności dzięki oparciu na technologii Volkswagena, ładniejszej stylistyce oraz przystępniejszym cenom.

Zależności te dobrze rozumiał importer, który reklamował markę hasłem "niemiecka precyzja - hiszpański temperament". Co więcej, polityka cenowa była na tyle atrakcyjna, że np. seat leon w 180-konnej wersji turbo oferował najlepszy stosunek liczby koni do ceny wśród wszystkich pojazdów oferowanych w Polsce.

Ostatnio jesteśmy świadkami wprowadzania na rynek nowej generacji seatów. Po mocno kontrowersyjnych altei i toledo pojawiło się jasne światło w tunelu za sprawą nowego leona, który do polskich salonów trafi po wakacjach.

A jak seaty sprawdzają się w praktyce? Czy niższa cena w porównaniu do volkswagenów nie oznacza niższej jakości? Jak sprawują się serwisy w Polsce, które są piętą achillesową bardzo wielu marek?

Reklama

Czy serwisowanie seata jest łatwe? A może wymaga specjalistycznej wiedzy? Czy części zamienne mają przystępne ceny?

Jeździsz seatem? Już kilkuletnim, a może takim, który niedawno opuścił linie produkcyjne? Podziel się wrażeniami z eksploatacji z innymi!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | Seat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy