Reklama

Która "beemka" najładniejsza?

BMW serii 7 to propozycja monachijskiego koncernu na luksusowego i mocnego sedana. Flagowiec koncernu z Monachium czwartej generacji to auto doskonałe w każdej dziedzinie: w jakości, elegancji, bezpieczeństwie, osiągach oraz w stylistyce wnętrza i nadwozia.

Nim w naszym serwisie opiszemy wrażenia z jazdy tym samochodem po redakcyjnym teście proponujemy wam porównanie trzech generacji "siódemki".

Na zdjęciach (jak klikniesz TUTAJ to zobaczysz więcej fotografii) widać wyraźnie jaką ewolucję przechodziła stylistyka tego samochodu.

Która Tobie podoba się najbardziej?

5,9 sekundy do setki....

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BMW serii 7

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy