Reklama

Konkurs SsangYonga rozstrzygnięty

Zakończyliśmy konkurs zorganizowany przez firmę SsangYong i nasz serwis, w którym nagrodą był całodniowy kurs jazdy terenowej. Przypomnijmy, że pytaliśmy o nazwę prototypu Ssangyonga, który pokazany został na ostatnim salonie w Seulu.

Otrzymaliśmy ponad 100 odpowiedzi, z których niemal wszystkie były prawidłowe. Na tegorocznym salonie pokazano bowiem dwa prototypy. Jeden o nazwie C100, na bazie którego oparto Actyona. Samochód ten trafił na rynek w październiku.

Prawidłową odpowiedzią było również wskazanie jako odpowiedzi prototypu SV-R. On z kolei posłużył za bazę do budowy Kyrona, który zaprezentowany został we wrześniu na salonie we Frankfurcie.

Nagrodę - kurs jazdy terenowej wylosowały trzy osoby: Aneta, Irek i Adam. Ze zwycięzcami skontaktują się przedstawiciele firmy SsangYong.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy | SsangYong | konkurs

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy