Reklama

Full wypas

Samotny kawaler nie ma problemów. Jeśli w jego żyłach płynie rajdowa krew, a finanse nie stanowią przeszkody, na swoje auto zapewne wybierze szybkiego, niewielkiego ściganta, który na górskich serpentynach zapewni mu wrażenia rodem niemal z odcinka specjalnego.

Ale co wtedy, gdy przyjdzie się ustatkować, założyć rodzinę, przewieźć kafelki do remontowanej łazienki, a czasami i teściową na obiad do domu? Czy wsadzimy ją przez uchylony fotel na niewielką tylną kanapę Clio Sport albo Civica Type R? Na pewno nie będzie zachwycona. Właśnie dlatego wymyślono takie samochody jak Skoda Octavia RS - duże, przestronne, rodzinne, ale i bardzo mocne, z wyraźnie usportowionym zawieszeniem.

Wiecej przeczytasz w naszym artykule. To TUTAJ

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | wypas

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy