Reklama

Samochodowe klasyki na filmie z Newport Beach

W Polsce coraz modniejsze stają się wieczorne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, znane powszechnie pod nazwą "Klasyki nocą".

Ich uczestnicy - właściciele wszelkiej maści wyjątkowych, wiekowych już samochodów i motocykli - cyklicznie spotykają się w ustalonym wcześniej miejscu, by podziwiać swoje pojazdy i wymienić się doświadczeniami.

Mało kto wie, że moda na tego typu imprezy przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Za Oceanem miłośnicy motoryzacji od lat spotykają się chociażby na popularnych imprezach z cyklu Cars&Coffe.

Na organizowanych lokalnie zlotach spotkać można nie tylko klasyki, ale też pojazdy, na które przeciętny obywatel nie może sobie pozwolić.

W ramach imprezy - podobnie jak w Polsce - właściciele wymieniają się doświadczeniami, nie brakuje też licznych gapiów, którzy - za darmo - mogą pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą historii motoryzacji.

Na jednej z tego typu imprez był niedawno nasz reporter. Jakie auta pojawiły się na złocie w Newport Beach? Zapraszamy na film. A pod filmem znajdziesz link do zdjęć. Przeglądając je możesz każde ocenić w skali od 1 do 10. W ten sposób będzie wiadomo, który samochód spodobał się wam najbardziej.

WYBIERZ NAJŁADNIEJSZY SAMOCHÓD.

Wygraj zaproszenie na Classic Moto Show

.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy