Samochodowe klasyki na filmie z Newport Beach

W Polsce coraz modniejsze stają się wieczorne spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, znane powszechnie pod nazwą "Klasyki nocą".

Ich uczestnicy - właściciele wszelkiej maści wyjątkowych, wiekowych już samochodów i motocykli - cyklicznie spotykają się w ustalonym wcześniej miejscu, by podziwiać swoje pojazdy i wymienić się doświadczeniami.

Reklama

Mało kto wie, że moda na tego typu imprezy przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Za Oceanem miłośnicy motoryzacji od lat spotykają się chociażby na popularnych imprezach z cyklu Cars&Coffe.

Na organizowanych lokalnie zlotach spotkać można nie tylko klasyki, ale też pojazdy, na które przeciętny obywatel nie może sobie pozwolić.

W ramach imprezy - podobnie jak w Polsce - właściciele wymieniają się doświadczeniami, nie brakuje też licznych gapiów, którzy - za darmo - mogą pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą historii motoryzacji.

Na jednej z tego typu imprez był niedawno nasz reporter. Jakie auta pojawiły się na złocie w Newport Beach? Zapraszamy na film. A pod filmem znajdziesz link do zdjęć. Przeglądając je możesz każde ocenić w skali od 1 do 10. W ten sposób będzie wiadomo, który samochód spodobał się wam najbardziej.

WYBIERZ NAJŁADNIEJSZY SAMOCHÓD.

Wygraj zaproszenie na Classic Moto Show

.

Dowiedz się więcej na temat: \ Film

Reklama

Reklama

Reklama