Reklama

Kurtka od Tomka Czopika

W miniony weekend doszło na Śląsku do największej w historii naszego kraju katastrofy budowlanej. Na skutek zawalenia się hali w Katowicach śmierć poniosło ponad 60 osób.

Postanowiliśmy się przyłączyć do akcji niesienia pomocy poszkodowanym i ich rodzinom. Poprosiliśmy naszych Przyjaciół - artystów, sportowców, kierowców - o przekazanie symbolicznych przedmiotów, które moglibyście kupić na aukcji, z której całkowity dochód trafi do ofiar sobotniej katastrofy.

Obecnie mamy niemal sto przedmiotów. Zaglądajcie do nas codziennie, bo to jeszcze nie koniec. Liczy się każda kwota, dlatego wszystkie licytacje rozpoczęły się od złotówki.

Szczegóły aukcji znajdziesz tutaj.

Reklama

Wpłaty będą kierowane bezpośrednio na konto katowickiego oddziału Caritas: GBG II/O Katowice 90 1560 1111 0000 9070 0011 6398 z dopiskiem "INTERIA". Wylicytowane przedmioty wyślemy po otrzymaniu potwierdzenia z Caritas, że środki wpłynęły na podane konto.

Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji, lub mają jakieś pytania prosimy o kontakt pod adresem: aukcja@firma.interia.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce, przekazując nam przedmioty do licytacji.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: katastrofy | kurtka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje