Reklama

Geneva Motor Show pojawi się nie tylko w Genewie!

Targi motoryzacyjne w Genewie to prawdziwa legenda branży motoryzacyjnej. Wiadomość, że nie znikną one z kalendarza, jest więc bardzo dobra. Co więcej, pojawią się też w nowym "dodatkowym" formacie!

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie, bo tak dokładnie tłumaczy się nazwę tej legendarnej imprezy, po raz pierwszy odbył się w 1905 roku. Coroczne marcowe targi uważane były za najważniejsze w branży, ale nawet one musiały ulec pandemii koronawirusa. W ostatniej chwili zostały odwołane w 2020 roku i nie odbyły się także w bieżącym, a ich dalszy los był niepewny, nie tylko ze względu na trudny do przewidzenia dalszy ciąg epidemii, ale także z uwagi na stopniowe odchodzenie producentów od tej formy promocji.

Z radością możemy więc przekazać wiadomość, że salon w Genewie powróci już w 2022 roku. Ale nie tylko do Szwajcarii. Jak ogłosili organizatorzy tej imprezy, podpisali umowę o współpracy z Qatar Tourism. Wraz z nowym partnerem stworzą targi w nowej formule, które nazywać się będą Qatar Geneva International Motor Show i odbywać się będą w Ad-Dauha - stolicy Kataru. Ma to być impreza przygotowana z myślą o oczekiwaniach rynku Bliskiego Wschodu.

Reklama

Pierwsza edycja "katarsko-genewskich" targów planowana jest wstępnie na jesień 2022 roku, ewentualnie na 2023 rok. Szczegóły tej imprezy oraz ostateczny jej grafik, mają być ogłoszone na targach w Genewie w 2022 roku, które odbędą się tym razem między 19 a 27 lutego.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genewa | Geneva Motor Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy