Reklama

Ambasadorzy bez mandatu!

Ponad sześćdziesiąt tysięcy kilometrów przejechali łącznie w ciągu miesiąca trzydzieści dwaj ambasadorzy bezpiecznej jazdy biorący udział w konkursie "Kierowca na szóstkę".

Wszyscy uczestnicy konkursu, jak na ambasadorów przystało, jeżdżą zgodnie z przepisami, promując bezpieczną i odpowiedzialną jazdę. Nikt jeszcze nie został ukarany mandatem przez Policję. Jak informują nas koledzy z Drogówki, wszyscy ambasadorzy jeżdżą bardzo bezpiecznie. I oby było tak jak najdłużej - mówi Mirosława Świdzińska z Komendy Głównej Policji, która nadzoruje akcję.

Reklama

Konkurs "Kierowca na szóstkę" skierowany jest do młodych, początkujących kierowców, którzy zgodnie ze statystykami stanowią jedną z najbardziej zagrożonych i zagrażających innym grup kierowców. Celem konkursu jest promocja bezpiecznej, odpowiedzialnej jazdy. Zadanie uczestników konkursu polega na przejechaniu co najmniej 3000 kilometrów bez popełnienia jakiegokolwiek wykroczenia drogowego. Konkurs trwa sześć miesięcy i zakończy się w listopadzie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kierowca | jazdy | ambasador | mandat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje