Reklama

Alfiści odwiedzili Kraków

W miniony weekend w Krakowie odbył się jubileuszowy, X Zlot Internetowego Klubu Alfa Romeo IK@R połączony z VIII Rajdem Alfistów. W Grodzie Kraka stawiło się około 130 fanów marki z całej Polski.

Najważniejszą częścią trzydniowej imprezy był sobotni Rajd Alfistów. Na liczącą 150 kilometrów trasę przebiegającą przez Kraków, Wieliczkę, Skawinę i Modlnicę wyruszyło ćwierć setki załóg, które na dziewięciu próbach sportowych rywalizowały o miano najlepszej.

Reklama

W ferworze walki nie obyło się bez szkód, a krawężniki dwukrotnie udowodniły swoją wyższość na felgami. Ostatecznie jednak załogi w komplecie zameldowały się na mecie rajdu.

Wszystkich startujących uhonorowano nagrodami, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. Nie zabrakło nagrody fair play dla załogi, która oddała swoje koło zapasowe rywalom, a także dla pechowców, którzy mimo problemów z samochodami nie wycofali się z walki.

Wieczorem, przy piwie i grillu, odbyły się konkursy wiedzy o klubie oraz marce Alfa Romeo. Wybrano również Najbardziej Elegancki Samochód zlotu, którym została czarna GTV6 z początku lat osiemdziesiątych.

Zobacz GALERIĘ ze zlotu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | Alfa Romeo | romeo | zlot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje