Reklama

Taxi z atrakcyjnymi kobietami

Praga dołączyła do innych miast, w tym w USA, w których za kierownicą limuzyn zasiadają kierowcy-kobiety - poinformował szef przedsiębiorstwa luksusowych taksówek GlamourCars Jan Benesz.

Samochody są przeznaczone dla pasażerów, dla których zwykłe taksówki są zbyt pospolite.

"Chcemy, by nasz klient czuł się komfortowo i był usatysfakcjonowany. Poza towarzystwem miłych taksówkarek zaoferujemy napoje chłodzące, prasę i połączenie internetowe" - powiedział Benesz.

"Zaczynamy od jednej limuzyny i kilku pań kierowców, które będą pracować na zmiany. Jeśli będzie zainteresowanie, rozszerzymy nasz park samochodowy" - dodał szef firmy przewozowej GlamourCars.

Na razie przewozy w luksusowych limuzynach z atrakcyjnymi kobietami za kierownicą, które zapewne będą mogły prowadzić też konwersację w języku angielskim, będą dostępne w weekendy i tylko w Pradze.

Reklama

Benesz poinformował, że opłata będzie dwukrotnie wyższa niż w zwykłych taksówkach, lecz nie wyklucza się, że stali klienci dostaną zniżkę.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: samochody | taxi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy