Reklama

Polski Ursus wciąż króluje. Po tylu latach!

Z badań serwisu otomoto.pl wynika, że Ursus C360 jest najbardziej poszukiwany przez polskich rolników. Zwolenników traktora nie odstrasza nawet data jego produkcji.

Rolnicy uważają, że C360 jest bardzo praktyczny między innymi dlatego, że zużywa mało paliwa. Poza tym, w przypadku awarii, jego naprawa jest bardzo łatwa i tania. Użytkowanie C360 rolnicy podsumowują dwoma słowami: tanie i proste.

W sumie w zakładach Ursusa wyprodukowano prawie 290 tysięcy egzemplarzy ciągnika Ursus C360. Produkcję zakończono 20 lat temu.

IAR/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy