Reklama

Nudzisz się w pracy? Zobacz to!

Wierzymy mocno, że większość z naszych czytelników pilnie pracuje, i zagląda do naszego serwisu jedynie w ramach kilkuminutowych przerw.

Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że w przepełnionym od służbowych obowiązków tygodniu zdarzają się niekiedy takie chwile, w których ślepo wpatrując się w monitor, z niecierpliwością odliczacie czas do końca dniówki.

Co wówczas począć? Lekarstwo na nudę w pracy opracował właśnie Nissan. Dzięki współpracy z firmami Adobe i Digitas France na stronach internetowych japońskiego koncernu pojawił się interesujący moduł pozwalający na odkrywanie nowego modelu juke za pośrednictwem sieci.

Pod dresem www.nissan-stagejuk3d.com znajdziemy interaktywną prezentację niewielkiego crossovera. Samochód oglądać można pod dowolnym kątem zarówno z zewnątrz, jak i w środku, możemy też wybrać interesujący nas kolor czy rodzaj felg.

Reklama

Oczywiście tego rodzaju prezentacje umieszczają w sieci również inni producenci samochodów, ale Nissan poszedł o krok dalej. Po skonfigurowaniu naszego auta możemy bowiem kliknąć opcję "drive" i zabrać juke'a na nocną przejażdżkę ulicami dużego miasta. Co ważne, zapominając o ograniczeniach prędkości i limitach emisji CO2, możemy pędzić po drodze tak szybko, jak nam się to podoba. Zadbano również o inny element "rozrywkowy" - taranując pojawiające się na torze "kule energii" rozjaśniamy oświetlenie miasta.

Musimy przyznać, że jazda modelem juke po wirtualnym mieście potrafi sprawić, że czas przed ekranem komputera mija szybciej. Warunkiem dobrej zabawy jest jednak stosunkowo "świeży" komputer, który z łatwością poradzi sobie z odtwarzaniem zaawansowanej grafiki. W przeciwnym wypadku można odnieść wrażenie, że nowy juke jest autem stworzonym wyłącznie dla kapitanów wielkich statków, którzy każdy manewr muszą planować z wielominutowym wyprzedzeniem...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje