Kalkulator OC – agent i porównywarka w jednym

Lada moment kończy się Twoje ubezpieczenie OC i powoli zaczynasz rozglądać się za nową polisą? A może masz wrażenie, że cena, jaką płacisz za polisę, jest zdecydowanie za wysoka? Kalkulator OC to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu znajdziesz najtańsze ubezpieczenie OC w kilka minut. To jednak nie koniec korzyści. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z porównywarki OC!

Kalkulator OC wspierany inteligentną technologią


Nie bez powodu kierowcy tak chętnie korzystają z kalkulatorów ubezpieczeniowych - i nie tylko oni. Taki kalkulator to bardzo proste narzędzie, dzięki któremu można znaleźć najlepszą, a przy tym najtańszą polisę - i to w kilka minut. Jako kierowca z pewnością doskonale wiesz, że ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe, a kara za brak OC wynosi nawet kilka tysięcy złotych. Niestety, obowiązkowa polisa także stanowi spore obciążenie dla portfela. Zdarza się, że za OC trzeba zapłacić nawet 1000 czy 2000 zł. Nic dziwnego, że kierowcy coraz częściej poszukują sposobu na obniżenie ceny ubezpieczenia - a kalkulator OC jest zdecydowanie najbardziej skuteczny.

Kalkulator OC to bardzo nowoczesne narzędzie, które stworzone zostało z myślą o oszczędnych kierowcach, którzy nie chcą przepłacać za ubezpieczenie. Jest on wspierany nowoczesną technologią, dzięki której jest niezawodny w poszukiwaniu najtańszego OC - i robi to naprawdę sprawnie!


Jak działa kalkulator OC?


Sposób działania kalkulatora OC jest bardzo prosty. Dobry kalkulator współdziała z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, takimi jak Aviva, AXA, Generali, Link4 czy PZU. Na początku kierowca uzupełnia bardzo prosty, intuicyjny formularz. Pytania w formularzu nie będą zaskoczeniem dla kierowcy, który kiedykolwiek kupował ubezpieczenie OC. Dotyczą one między innymi samego pojazdu - jego marki, modelu, roku produkcji, pojemności silnika czy przebiegu. Pojawiają się też pytania o okres, od jakiego kierowca posiada prawo jazdy czy o spowodowanie stłuczki. Są to więc pytania, na podstawie których wysokość składki OC ustalana jest w niemal każdym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Po wypełnieniu formularza kalkulator OC dokładnie analizuje wszystkie dane. Na tej podstawie wylicza, jaka będzie wysokość ubezpieczenia pojazdu w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Kierowca więc w ciągu kilku minut dowiaduje się, ile zapłaci za OC w Aviva czy w Generali. Bez kontaktowania się z agentami ubezpieczeniowymi tych firm, bez odwiedzania placówek czy wypełniania formularzy na stronach wszystkich firm ubezpieczeniowych.

Co bardzo ważne, kalkulator OC jest narzędziem w pełni darmowym. Nie ma tutaj żadnych opłat czy zobowiązań. Kierowca może w dowolnym momencie sprawdzić, ile zapłaci za ubezpieczenie OC w różnych firmach - niezależnie od tego, czy jego OC już się kończy, czy też z czystej ciekawości chce sprawdzić, czy nie przepłaca za polisę. A warto to sprawdzać, bo czasem można znaleźć OC tańsze nawet o 50%.


Trzy powody, dla których warto skorzystać z porównywarki

Nadal nie masz pewności, czy warto skorzystać z kalkulatora OC? Jeśli od lat kupujesz ubezpieczenie OC w tej samej firmie, to najwyższy czas, abyś sprawdził, jaką cenę może zaproponować Ci konkurencja. Powodów, dla których warto skorzystać z kalkulatora OC, jest jednak o wiele więcej.


Skuteczny sposób na tanie OC


Mówi się, że samochód to skarbonka - i chyba każdy kierowca zgodzi się z tym stwierdzeniem. Zakup auta to dopiero początek wydatków. Niezbędne są naprawy, regularne przeglądy, wymiana części, pielęgnacja auta i oczywiście coroczny zakup ubezpieczenia OC. Pośród tych wszystkich wydatków warto szukać oszczędności - a znalezienie najtańszego OC z pewnością jest bardzo dobrym sposobem na zaoszczędzenie na utrzymaniu pojazdu.


Polisa bez wychodzenia z domu


Nie masz czasu ani ochoty na odwiedzanie placówek firm ubezpieczeniowych lub na spotkania z agentami? Doskonale wiesz, że takie spotkanie zabierze Ci mnóstwo czasu, a przecież nie masz go zbyt wiele? Możliwość zakupu ubezpieczenia OC przez internet to jeden z najważniejszych powodów, dla których tak wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z kalkulatora OC. Co ważne, możesz skorzystać nie tylko z komputera, ale też z tabletu czy smartfona - wystarczy dostęp do internetu.


Pomoc w wypełnieniu formularza


Nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wypełnić formularz na stronie kalkulatora OC? Nie martw się. Możesz skorzystać usługi agena i porównywarki w jednym! Jeśli pojawią się kłopoty z wypełnieniem formularza lub gdy nie będziesz miał pewności, którą ofertę ubezpieczeniową wybrać.


Agent i porównywarka w jednym


Dobry kalkulator OC to narzędzie, które jest wprost doskonałą odpowiedzią na rosnące potrzeby kierowców, którzy z jednej strony szukają oszczędności, a z drugiej - nie chcą przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie. Warto skorzystać z takiego rozwiązanie, ponieważ dzięki inteligentnej technologii pozwala ono na znalezienie najtańszego OC na rynku w kilka minut. Istnieje także możliwość skorzystania z pomocy.

 

materiały promocyjne partnera
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy