Reklama

Jesteś fanem kina i samochodów? To coś dla ciebie!

Napędzany nogami pojazd Flinstonów, karetka Pogromców Duchów, czy Batmobil - te i wiele innych samochodów, które znamy z filmów można zobaczyć na wystawie w Muzeum Techniki w Warszawie.

Piotr Mady z Muzeum Techniki mówi, że miłośnicy kinowej motoryzacji znajdą na wystawie jeszcze kilka ciekawych eksponatów. Także samochód łowców duchów z filmu Ghostbusters, czy pojazd z Powrotu do Przyszłości.

Coś dla siebie znajdą tam także najmłodsi, bo atrakcją są bohaterowie kreskówki Auta. Młodzi ludzie chętnie robią sobie zdjęcia z "Zygzakiem" McQueenem", Traktorkiem, czy sympatycznym Złomkiem. Wszystkie samochody wykonane są w skali jeden do jednego. Pochodzą z kolekcji Rafała Karwowskiego.

IAR/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy