Reklama

Jeszcze ich nie ma, a już sprzedane

Zaczyna się sezon motocyklowy. Powodzenie, jakim cieszyła się w Warszawie wystawa motocykli pod nazwą "Motor Bike 2001" świadczy o coraz większym zainteresowaniu jednośladami w Polsce - i to zarówno potężnymi o dużej mocy, jak i najtańszymi skuterami. Z "wielkiej trójki" motocykli Suzuki GSX-R, w Polsce można kupić tylko modele 750 i 600. W końcu kwietnia do salonów Suzuki dotrze też dziesięć egzemplarzy najpotężniejszego modelu 1000. Wszystkie zostały już sprzedane. Trwają zapisy na kolejne motocykle, które nadejdą w czerwcu.

Zaczyna się sezon motocyklowy. Powodzenie, jakim cieszyła się w Warszawie wystawa motocykli pod nazwą "Motor Bike 2001" świadczy o coraz większym zainteresowaniu jednośladami w Polsce - i to zarówno potężnymi o dużej mocy, jak i najtańszymi skuterami.
Z "wielkiej trójki" motocykli Suzuki GSX-R, w Polsce można kupić tylko modele 750 i 600. W końcu kwietnia do salonów Suzuki dotrze też dziesięć egzemplarzy najpotężniejszego modelu 1000. Wszystkie zostały już sprzedane. Trwają zapisy na kolejne motocykle, które nadejdą w czerwcu.

Zaczyna się sezon motocyklowy. Powodzenie, jakim cieszyła się w Warszawie wystawa motocykli pod nazwą "Motor Bike 2001" świadczy o coraz większym zainteresowaniu jednośladami w Polsce - i to zarówno potężnymi o dużej mocy, jak i najtańszymi skuterami.

Z "wielkiej trójki" motocykli Suzuki GSX-R, w Polsce można kupić tylko modele 750 i 600. W końcu kwietnia do salonów Suzuki dotrze też dziesięć egzemplarzy najpotężniejszego modelu 1000. Wszystkie zostały już sprzedane. Trwają zapisy na kolejne motocykle, które nadejdą w czerwcu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wystawy | modele | motocykle | motor | Warszawa | suzuki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy