Reklama

Paraliż na ulicach Krakowa

Od świtu trwa komunikacyjny paraliż w Krakowie. Na jednej z głównych ulic, alei 29 Listopada, przewrócił się tir i zablokował drogę. Zaraz po tym zdarzeniu doszło jeszcze do kilku stłuczek. Na szczęście nikt w nich nie ucierpiał. To, co dzieje się na ulicach Krakowa, można opisać tylko jednym słowem: horror.

W Krakowie zakorkowane są wszystkie ulice w centrum. Kierowcy, którzy próbowali ominąć aleję 29 Listopada, utknęli w gigantycznych korkach kilka ulic dalej. Sytuacja powinna się poprawić około godz. 11, 12.

Aleja 27 Listopada to droga w paśmie krajowej ?siódemki?. Wszystkim zmierzającym do Krakowa od strony Kielc radzimy omijanie stolicy Małopolski.

Spore utrudnienia napotkają także kierowcy na autostradzie A-4. Jeden pas ruchu między Oławą a Wrocławiem jest zablokowany. Doszło tam do wypadku: zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Trzy osoby zostały ranne. Jadących w stronę Wrocławia policja kieruje na objazd przez Oławę.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kierowcy | Kraków | paraliż

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy