Reklama

Subaru na prąd

Chociaż Subaru kojarzone jest u nas głównie ze sportem mało kto wie, że japoński producent to nie tylko ekstremalnie szybkie maszyny z napędem 4x4.

Ponieważ głównym recenzentem tego, co dzieje się obecnie w motoryzacji wydają się być ekolodzy , większość firm robi wszystko, by się im przypodobać.

Z tego względu na zbliżającym się salonie samochodowym w Tokio japoński producent zaprezentuje swój nowy "zielony" samochód.

Model G4e powstał przy współpracy z Tokyo Electric Power Company i do przemieszczania sie wykorzystuje wyłącznie napęd elektryczny. Samochód wyposażono w litowo-jonowo-wanadowe baterie, które dają mu zasięg aż 200 kilometrów.

Auto rozwijać może od 65 do 88 KM, co zapewnia mu dobre osiągi. Czterodrzwiowe nadwozie mierzące 3.99 m gwarantuje rozsądną ilość miejsca dla młodych rodzin.

To nie pierwsze Subaru na prąd. Na ostatnim salonie Genewskim Japończycy pokazali już model R1e, który również wykorzystywał napęd elektryczny.

Samochód wyposażony był w specjalną ładowarkę, która pozwalała doładować baterie do 80% ich mocy wyjściowej w czasie zaledwie 15 minut.

Reklama

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prąd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy