Reklama

Mini SUV?

Słowa Magna Steyr większości niewiele mówią.

Marka znana jest głownie z produkcji kabin i układów przeniesienia napędu.

Mało kto wie, że pochodzący z austriackiego Grazu koncern jest potentatem w dziedzinie wytwarzania samochodów.

W jego fabrykach powstają m.in. mercedesy klasy E i G, jeepy grand cherokee, chyslery 300C i grand voyager, a także saaby 93 w wersji kabrio, czy BMW X3.

Produkcja tej ostatniej w 2010 roku ma zostać przeniesiona do USA a w jego miejsce w austriackiej fabryce pojawić ma się... mini w wersji SUV!

Po hatchbacku, kabriolecie i kombi (clubman) byłaby to już czwarta wersja nadwozia "najmniejszego BMW". Samochód nosi roboczą nazwę colorado. Uterenowione mini ma mieć pięciodrzwiowe nadwozie a także opcjonalny napęd na wszystkie koła.

Reklama

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SUV

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy