Reklama

Król w opałach?

Miłościwie dotąd panująca na rynku sportowych coupe mazda MX 5, może zostać wkrótce zdetronizowana przez nowego rywala z za oceanu.

Firma Dodge postanowiła przypuścić (pozorowany, póki co) atak na segment niewielkich samochodów

sportowych. Dodge razor, bo tak brzmi nazwa, najnowszego projektu amerykańskiego producenta, to pojazd, w dużej mierze, inspirowany pokazanym na salonie genewskim konceptem z 2002 roku.

Na razie, owiana legendą MX 5 nie ma się jednak czego obawiać. Wciąż nie jest jeszcze pewne, czy razor wejdzie do produkcji seryjnej. W tej chwili DimlerChryslej ma przecież w swojej ofercie chociażby crossfire'a i nie wiadomo, czy razor dostanie zielone światło.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: król

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy