Reklama

Taki będzie nowy seat

Coraz więcej wiemy na temat najnowszego pojazdu ze stajni Seata, czyli limuzyny klasy średniej-wyższej o nazwie exeo.

Samochód zbudowany będzie na płycie podłogowej audi A4 poprzedniej generacji i stylistycznie bliżej mu będzie właśnie do tego auta niż mniejszych modeli Seata. To nieco dziwne, ale chyba niezłe rozwiązanie. Wszak hiszpańska marka była ostatnio krytykowana za zbytnią unifikację swoich aut.

Exeo debiutować ma już w przyszłym roku. W ofercie znajdzie się czterodrzwiowy sedan oraz kombi. Rozwiązania techniczne oczywiście pochodzić będą z grupy VAG, stąd np. pod maskę trafią silniki TDI i TSI, czyli benzynowe z doładowaniem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Seat

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy