Reklama

Rusza Madryt

Dzisiaj w Madrycie Dniami Prasowymi rozpocznie się salon samochodowy - największa tego typu impreza na południu Europy.

W stolicy Hiszpanii pojawi się kilka nowości, choć raczej nie światowej rangi. Największe zainteresowanie "salonowych bywalców" wzbudzi na pewno pierwszy oficjalny pokaz (dzisaij o godz. 12) produkcyjnej już wersji renaulta modusa.

W halach Juan Carlos I Exhibition Centre zostanie zaaranżowane specjalne stoisko poświęcone modusowi, który podkreśli charakter tego interesującego auta.

Modus mierzący 3792 mm długości, 1709 mm szerokości i 1589 mm wysokości zbliżony jest gabarytami do Clio. Jest jednak pojazdem znacznie przestronniejszym. Projektantom Renault udało się uzyskać niespotykane dotąd przestrzenie w tak małym, jednobryłowym nadwoziu, głównie za sprawą „inteligentnych” technologii.

Reklama

A dla tych Czytelników, którzy chcą się wybrać na salon do Madrytu kilka praktycznych informacji.

Dla publiczności Salón Internacional de Madrid rozpocznie się za dwa dni a zakończy 30 maja. Za bilet wstępu w dni powszednie trzeba zapłacić 5,5 euro, w weekend 9 euro.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza | salon | Madryt

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy