Reklama

Peugeot SR1

Już w najbliższy poniedziałek rusza salon samochodowy w Detroit. Będziemy tam, aby przekazać wam najnowsze trendy pokryzysowej amerykańskiej motoryzacji.

Tymczasem na naszym kontynencie pojawiają się pierwsze jaskółki świadczące o zbliżającym się salonie w Genewie.

Dzisiaj komunikat na temat swojego prototypu przysłał nam Peugeot. Na stoisku w hali Palexpo zamierza zaprezentować samochód o nazwie SR1, który będzie zapowiedzią stylistycznych trendów obowiązujących w peugeotach przyszłości.

SR1 to trzyosobowa, napędzana na cztery koła hybryda (HYbrid4) z turbodoładowanym silnikiem 1.6 o mocy 218 KM Ta umieszczona z przodu jednostka wspomagana jest elektrycznym silnikiem o mocy 95 KM.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: peugeot | salon samochodowy w Detroit

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy