Reklama

Odświeżony VW EOS

Volkswagen systematycznie odmładza (przynajmniej wizualnie) gamę oferowanych przez siebie pojazdów. Po zupełnie nowym polo, sharanie i głęboko dotkniętym retuszem passacie przyszła kolej na EOS-a.

Czteromiejscowy kabriolet z Niemiec, podobnie jak reszta modeli VW, otrzymał przód nawiązujący do mody zapoczątkowanej przez VI generację golfa. Zmianie uległy więc reflektory, osłona chłodnicy i zderzak. Przestylizowano również tylną część nadwozia (nowe lampy i zderzak).

Pod maską niewiele się zmieniło. Nowością jest jedynie - montowany seryjnie w odmianie z silnikiem TDI - system start&stop, który pozwolić ma zaoszczędzić do 0,7 l oleju napędowego na 100 km.

Oficjalna premiera odświeżonego eosa odbędzie się 17 listopada na salonie samochodowym w Los Angeles.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EOS | Volkswagen

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy