Mitsubishi Pajero Sport na pierwszym filmie

Do premiery nowego Pajero Sport zostały jeszcze dwa tygodnie, ale już teraz możemy przekonać się jak (ogólnie) będzie ono wyglądało.

Już 1 sierpnia w Bagkoku zobaczymy kolejną generację Mitsubishi Pajero Sport w pełnej krasie. Miejsce jest nieprzypadkowe, ponieważ właśnie w Tajlandii powstaje model L200, na którym bazować będzie nowe Pajero Sport.

O tej premierze pisaliśmy już tydzień temu, przy okazji opublikowania pierwszej grafiki z tym modelem w roli głównej. Teraz zaś możemy przyjrzeć się mu bliżej na pierwszym, nieco jeszcze tajemniczym, wideo.

Reklama

W przeciwieństwie do poprzednika, nowe Pajero Sport nie będzie z przodu wyglądało jak pick-up L200, ale otrzyma własny, niepowtarzalny pas przedni, nawiązujący do odświeżonego Outlandera. Japoński producent postawił na wyrazisty design i nietypowe kształty świateł. W przednie "wbita" jest jedna z poprzeczek grilla, a tylne "spływają" częściowo wzdłuż klapy bagażnika.

Sylwetka pozostanie jednak masywna i kojarząca się z twardymi terenówkami. Nieco dynamizmu dodają jej mocne przetłoczenia koło nadkoli i zwężająca się linia okien.

Niewiadomą pozostaje natomiast wygląd wnętrza. Czy będzie takie jak w L200? Jak w nowym Outlanderze? A może Pajero Sport otrzyma własną deskę rozdzielczą?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy