Reklama

Audi TT za 37 tys. zł

Samochody sportowe dla ludzi młodych, na dorobku, wydają się nieosiągalne, a to przecież z myślą o nich są tworzone.

Mamy dla nich propozycję - Audi TT od 37 tys. zł. Niemożliwe? Przeczytaj najnowsze wydanie tygodnika AutoBit, w którym opisujemy ten model. Używane Audi TT naprawdę można kupić już za takie pieniądze.

Z tekstu poświęconego temu modelowi dowiemy się trochę o historii powstania modelu, a także zmian jakie następowały w miarę udoskonalania projektu. Nad czym pracowano w biurach projektowych Audi by TT zadowoliła wszystkich entuzjastów sportowych osiągów oraz na co zwracać uwagę przy kupowaniu używanych egzemplarzy dowiesz się z lektury "Placka po węgiersku". Skąd taki tytuł? Zapoznaj się z tekstem.

Reklama

Ponadto w AutoBicie znalazło się miejsce dla relacji z amerykańskiego święta motoryzacji w Detroit. Wśród nowości tam zaprezentowanych znalazła się Kia Kue Concept. Choć auto w postaci zaprezentowanej w Detroit, nie trafi do produkcji, to jednak będzie służyło do sondowania opinii konsumentów na temat przyszłych oczekiwań motoryzacyjnych. Kia pokazała już jak szybko jest się wstanie dostosować do wymagań klientów. Najlepszym dowodem jest model cee'd.

W teście redakcyjnym natomiast zajęliśmy Hondą Civic w obu wersjach nadwoziowych - hatchabck i sedan. Bardzo różnią się wyglądem, ale czy diametralnie różnie spisują się na drodze? Zapraszamy do lektury AutoBitu - od dzisiaj w kioskach południowej Polski.

Autobit
Dowiedz się więcej na temat: sportowe | samochody sportowe | Audi | Audi TT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy