Reklama

612-konny Mercedes

Podczas zbliżającego się salonu samochodowego w Detroit Mercedes zapowiada światową premierę S-klasy w wersji AMG. Samochód ten ma wprost nieprawdopodobne osiągi. 100 kilometrów na godzinę osiąga już w 4,4 sekundy, a 200 km/h w 13,3 sekundy.

To zasługa 12-cylindrowego, podwójnie doładowanego silnik o pojemności sześciu litrów, który jest? ręcznie produkowany przez specjalistów z AMG. Dysponuje on mocą 612 KM i maksymalnym momentem obrotowym, który został ograniczony elektronicznie do 1000 Nm!

Cena? Nie znamy jej jeszcze. Ale mamy przeczucie graniczące z pewnością, że naszych Czytelników nie zainteresuje ona zbytnio?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: AMG | Mercedes

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy