Volvo zaprezentowało XC90 z Lounge Console

Niezwykły pomysł na przeobrażenie XC90 w luksusową salonkę na czterech kolach.

Volvo niedawno zaprezentowało model XC90 w ekskluzywnej odmianie Excellence. Pojedyncze fotele z tyłu (z ogrzewaniem, wentylacją i masażem), lodówka i miejsce na kieliszki - słowem wszystko jak w luksusowej limuzynie. Szwedzi postanowili jednak pójść o krok dalej i stworzyli dodatkową opcję do tego auta, nazwaną Lounge Console.

Owa konsola znajduje się w miejscu fotela pasażera i skrywa w sobie wiele funkcji. Znajdziemy w niej wysuwany elektrycznie podnóżek, schowek na buty, a także miejsce na zegarki i biżuterię. Na dwóch wysięgnikach unosi się z niej 17-calowy ekran, który wraz z nagłośnieniem Bowers & Wilkins, zapewnia najwyższej jakości "kino samochodowe".

Reklama

Konsolę możemy także do siebie przysunąć i skorzystać ze znajdującego się po drugiej stronie ekranu stolika. W jego blacie kryje się dodatkowo duże lustro i podręczny schowek.

Volvo nie zdradziło jeszcze czy Lounge Console pojawi się jako opcja w produkcyjnej wersji XC90 Excellence. Jest jednak wielce prawdopodobne, że tak się stanie.

Zobacz zdjęcia z Auto Shanghai 2015

magazynauto.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy