Skoda Fabia Monte Carlo. Pierwsze oficjalne szkice

Czarne listwy ozdobne na nadwoziu czy logo na błotnikach i dyfuzor z tyłu - to tylko część elementów wyróżniających najnowszą Skodę Fabię w wersji Monte Carlo. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy.

Czeska marka opublikowała pierwsze oficjalne szkice projektowe Fabii w wersji Monte Carlo.

Warto przypomnieć, że Skoda po raz pierwszy wprowadziła ten wariant wyposażenia jedenaście lat temu - w ramach II generacji Fabii. Później trafił on do innych modeli. Aktualnie w wersji Monte Carlo można zamówić modele Scala oraz Kamiq.

Najnowsza Fabia IV generacji w odmianie Monte Carlo wyróżniać się ma czarną ramką grilla i pomalowaną w tym samym kolorze krawędzią spoilera na przednim zderzaku, który otrzyma spory wlot powietrza.

W czarnym kolorze utrzymane będą też obudowy lusterek zewnętrznych, ramy okienne, listwy progowe i tylny spojler, a na błotnikach umieszczone zostanie logo Monte Carlo. Z tyłu IV generacja Fabii w wersji Monte Carlo otrzyma dyfuzor oraz napis na klapie bagażnika.

Reklama

Skórzane obszycia i czerwone akcenty we wnętrzu

We wnętrzu auta także dominować ma czerń. Sportowe fotele z regulacją wysokości mają zintegrowane zagłówki, a trójramienna wielofunkcyjna kierownica jest wzbogacona o logo Monte Carlo.

Dodatkowo, skórzane elementy obręczy kierownicy oraz hamulca ręcznego i dźwigni zmiany biegów mają czarne przeszycia. Stylowe czerwone akcenty pojawiają się na pokrowcach foteli i poziomej tapicerce deski rozdzielczej, konsoli środkowej oraz na klamkach drzwi. Podłokietniki w przednich drzwiach i dolna część deski rozdzielczej zdobić będą elementy imitujące karbon.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skoda Fabia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama