Opel Karl z systemem multimedialnym

Miejski model Opla otrzyma nowoczesny system IntelliLink, znany z innych modeli niemieckiego producenta.

Opel Karl, w przeciwieństwie do Adama, jest w założeniu prostym autem miejskim, które ma wyróżniać się korzystnie skalkulowaną ceną. Nie dziwi zatem, że jedyny system audio, na jaki możemy w nim liczyć, to radio 1DIN z czterema głośnikami.

Najwyraźniej jednak kierownictwo Opla uznało, że w dzisiejszych czasach, nawet niedrogie, miejskie auta, muszą być "multimedialne". Karl otrzymał więc system IntelliLink z dotykowym, 7-calowym ekranem. Jego najważniejszą funkcją jest kompatybilność z Android Auto oraz Apple CarPlay, a więc standardami pozwalającymi na integrację ze smartfonem z systemem Android lub iOS.

Reklama

Dzięki temu, podróżujący Karlem otrzymują dostęp do szeregu aplikacji, pozwalających na przykład na odtwarzanie muzyki, oglądanie filmów czy też korzystanie z nawigacji.

Ponadto, dzięki systemowi Opel OnStar, którego główną rolą jest możliwość łatwego uzyskania pomocy w razie wypadku, otrzymujemy dostęp do internetu w standardzie LTE. Pozwala to na stworzenie hotspota w samochodzie i korzystanie przez podróżujących z połączenia internetowego przez Wi-Fi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Opel karl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy