Ford Ranger Raptor - premiera już niebawem

Ford Ranger Raptor to najdzielniejsza i zarazem najbardziej ekscytująca wersja tego pick-upa, której nową odsłonę zobaczymy jeszcze w tym miesiącu.

Pick-upy powstały jako typowe woły robocze, ale dzięki ich ponadprzeciętnym możliwościom offroadowym, są też traktowane jako alternatywa dla terenówek. Ford dostrzegł to i postanowił stworzyć wersję, wyglądającą jak fabrycznie przygotowana do rajdów terenowych i nadał jej wymowny przydomek Raptor.

Ranger Raptor robił duże wrażenie, tak wizualne, jak i w terenie, więc nic dziwnego, że spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony klientów. Było więc oczywiste, że wraz z premierą kolejnej generacji pick-upa Forda, doczekamy się także nowego Raptora.

Dobra widomość jest natomiast taka, że nie będziemy musieli na niego długo czekać. Samochód zostanie zaprezentowany już 22 lutego. Producent zapewnia, że specjaliści z Ford Performance zaprojektowali Raptora "z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które kontrolują wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu powstał najmocniejszy Ranger z dotychczas oferowanych". Co ma potwierdzać poniższe wideo, prezentujące Raptora w jego naturalnym środowisku.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ford | Ford Ranger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama