Reklama

Bentley Flying Spur Mulliner Blackline – luksus w odcieniach czerni

Słynny brytyjski producent postanowił wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Model Flying Spur Mulliner będzie od teraz dostępny także w ekskluzywnej specyfikacji Blackline, która wyróżnia się m.in. częściami w odcieniu błyszczącej czerni.

 

W ramach nowej specyfikacji firma proponuje klientom szereg zmian w wyglądzie zewnętrznym samochodów. Jasne elementy standardowego modelu zostaną zastąpione odpowiednikami w odcieniu błyszczącej czerni. Wyjątkiem będzie emblemat Bentley.

Zmiany dotykają m.in. satynowosrebrnych, górnych nakładek lusterek, które w specyfikacji Blackline ustąpiły miejsca elementom wykończonym w odcieniu Beluga. Czarny odcień zyskały też charakterystyczne otwory wentylacyjne w kształcie skrzydeł, osłona chłodnicy oraz dolne osłony zderzaka.

Klienci, którzy zdecydują się na wybór specyfikacji Blackline, będą mogli także skorzystać z opcji czarnych 22-calowych felg Mulliner z kontrastującymi polerowanymi "kieszeniami" lub w wersji alternatywnej - z samopoziomującymi się osłonami piast z chromowanym pierścieniem.

Reklama

Samo wnętrze Flying Spura pozostało niezmienione w porównaniu z ostatnią wersją Mullinera, co pozwala klientom wybrać dowolną kombinację kolorów w ramach nieograniczonej oferty, bądź jednego z ośmiu polecanych połączeń kolorystycznych z szerokiej palety skór i nici.

Także w wersji hybrydowej

Model Flying Spur Mulliner w specyfikacji Blackline jest dostępny z układami napędowymi Bentley V8 i W12, a także z nowym silnikiem hybrydowym V6.

Wyposażony w 6-litrowy silnik W12 z podwójnym turbodoładowaniem. Samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy i jest w stanie osiągnąć prędkość maksymalną 333 km/h.

Nowa generacja czterolitrowego silnika V8 z podwójnym turbodoładowaniem zapewnia prędkość maksymalną 318 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy. Z kolei w układzie hybrydowym V6 Hybrid pojazd przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,3 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 285 km/h.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bentley | Bentley Flying Spur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy