Reklama

Jazda (bez)alkoholowa

Po pijanemu wiózł dzieci, doprowadził do wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło miejscowości Szopowe. W wyniku zjechania do rowu samochodu BMW dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:30 w okolicach miejscowości Szopowe w woj. lubelskim, na trasie pomiędzy Józefowem a Malewszczyzną.

Na miejscu wypadku pracował prokurator i policjanci. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni mężczyzna, kierując samochodem BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna podróżował z dwójką dzieci w wieku 4 i 6 lat.

Jak ustalili policjanci 34 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie promil alkoholu.
Dzieci z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.

Reklama

Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara nawet do 8 pozbawienia wolności. O zdarzeniu poinformowany zostanie również Sąd Rodzinny.

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje