Wakacyjna promocja na motocykle i skutery Yamahy

Do promocji na modele NMAX i X-MAX125 dołączają wszystkie pozostałe motocykle i skutery pozwalające na jazdę z prawem jazdy kategorii B. Do końca sierpnia przy zakupie dowolnej Yamahy 125 cm3 Klient otrzyma bon o wartości 1000 zł do wydania na oryginalne ubrania i akcesoria.

Rozwiązanie na korki w mieście, możliwość jazdy z samochodowym prawem jazdy i 1000 złotych do wydania na oryginalną odzież i akcesoria to tylko niektóre argumenty towarzyszące akcji promocyjnej "1000 powodów, żeby kupić Yamahę". Do końca wakacji do każdego zakupionego pojazdu 125 cm3 dealerzy Yamahy dokładną bon o wartości 1000 zł na markową odzież do prowadzenia skutera, kolekcje do noszenia na co dzień, oryginalne akcesoria do pojazdu lub dla siebie.

Gama motocykli Yamahy na samochodowe prawo jazdy obejmuje trzy modele o bardzo wyraźnie zaznaczonym stylu - MT-125 reprezentuje serię hyper nakedów "Dark Side of Japan", YZF-R125 należy do segmentu supersport, a YS125 to tegoroczna nowość przeznaczona do maksymalnie wydajnej jazdy miejskiej.

Reklama

W ofercie skuterów 125 z automatycznymi skrzyniami biegów znajdziemy aż cztery modele - X-MAX125 to przedstawiciel gamy skuterów MAX o sportowych osiągach i dynamicznym stylu jazdy. Pozostałe trzy reprezentują segment miejski - NMAX zachwyca niezwykle intuicyjnym prowadzeniem, nowa generacja trójkołowca Tricity oferuje zwiększone poczucie stabilności na każdej trasie, a premierowy D’elight to najbardziej stylowy model w gamie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy