Reklama

Volkswagen ID.3 2020-

Tegoroczny MotoAs Interii jest wyjątkowy! Z okazji 20-lecia naszego portalu, organizujemy plebiscyt nie na samochód roku, ale na najważniejszy samochód minionych dwóch dekad. I po raz pierwszy w historii głosując w plebiscycie, możesz codziennie wygrać 20 000 złotych! Zostań tym, któremu Interia przekaże 20 000 zł! Oto jeden z dwudziestu kandydatów, na których głos mogą oddać nasi czytelnicy oraz wyjaśnienie, dlaczego jest on wart tego głosu.

To najnowszy model w naszym porównaniu, ale choć od jego premiery rynkowej minęło zaledwie kilka miesięcy, już teraz jest pewne, że to niezwykle ważny samochód. Nie tylko dlatego, że według słów Volkswagena, ID.3 ma być przełomem i rewolucją na miarę Garbusa oraz pierwszego Golfa. Czy to Samochód 20-lecia? Zdecyduj już teraz! Oddaj głos i daj sobie szanse na wygranie 20 tys zł. Głosuj! 

Reklama

Ten elektryczny kompakt nie jest pierwszym taki modelem w gamie niemieckiego producenta, ale pierwszym zbudowanym od podstaw wyłącznie jako elektryk. Volkswagen stworzył nową płytę podłogową (MEB), która pozwala na wykorzystanie w pełni zalet takiego rodzaju napędu, jak choćby zaprojektowanie bardziej przestronnego wnętrza. Baterie znalazły się w podłodze, a silnik pod podłogą bagażnika, dzięki czemu ID.3, choć krótszy od Golfa, ma rozstaw osi niemal tak duży jak w Passacie.

Elektryk Volkswagena wyróżnia się także zupełnie nową stylistyką nadwozia i bardzo minimalistycznym wnętrzem, którego elementy obsługi sprowadzają się właściwie do dużego centralnego ekranu oraz małego wyświetlacza na kolumnie kierowniczej. Warto zwrócić uwagę na wygląd tego auta, ponieważ jest to pierwszy przedstawiciel całej linii modelowej elektryków Volkswagena, które będą korzystały z tej samej technologii, rozwiązań oraz języka stylistycznego.

ID.3 jest zatem prawdziwie nowym rozdziałem w historii marki i nie tylko marki. Na bazie jego technologii już powstają modele Skody i Seata (Enyaq, El-Born), a w przyszłości zapewne także Audi (choć ta marka akurat interesuje się póki co większymi i o wiele mocniejszymi elektrykami). Samochodem tym Volkswagen wyznaczył swój kierunek rozwoju i chce także wyznaczyć kierunek dla całej branży. Czy mu się to uda, dopiero zobaczymy, ale już teraz można powiedzieć, że idzie mu nieźle - w październiku ID.3 był najchętniej kupowanym elektrykiem w Europie. Czy to zasługuje na miano MotoAsa? Jeżeli tak, to ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych>>

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje